CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?
NIE
TAK

Browar Miejski Gloger ponownie nagrodzony!

Z ogromną dumą, poruszeniem oraz radością chcemy podzielić się ze wszystkim Państwem, że po raz kolejny nasza praca i zaangażowanie zostało dostrzeżone oraz nagrodzone.

Piwo uwielbianie przez wielu Was, o czym niejednokrotnie piszecie w prywatnych wiadomościach do nas, a mianowicie Gloger Hardy Drab zostało nagrodzone w prestiżowym wydarzeniu, którym jest Profesjonalny Konkurs Piw GOOD BEER 2016 organizowanym przez Polski Kongres Browarniczy.

gold-beer-2016

W konkursie staliśmy ramię w ramię z takimi browarami jak Browar Namysłów, Kompania Piwowarska, Browar Regionalny Jakubiak, Kormoran, Browar KingPin czy Browar Fortuna. Dzięki naszemu zaagnaangażowaniu oraz Waszemu wsparciu co raz częściej osiągamy sukcesy na polskiej arenie browarnictwa. Nie wspominając również o fakcie, że Gloger powoli pojawia się już w sklepach za granicą – na Litwie.

dsc_1029-copy1

Hardy Drab zdobył srebrny medal w kategorii ciemny mocny lager. Jest to jednak srebro na wagę złota. Hardy Drab twardo stoi na swojej pozycji i broni honoru gatunku piwa, które reprezentuje i które jest bardzo lubiane przez fanów Browaru Miejskiego Gloger. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy i widzimy się na tym samym konkursie za rok!

img_1954-2

Używamy pliki cookies. Więcej informacji - wszystko o ciasteczkach
Akceptuj
x