Skip to content

Jest nagroda! Jest zabawa! Konkurs Gloger!

Skoro tutaj trafiliście to znaczy, że pilnie śledzicie nasz profil na Facebooku! Niezmiernie nas to cieszy, a jeszcze bardziej będzie cieszyć nas fakt jeśli weźmiecie aktywny udział w naszym konkursie!

Do wygrania jest piwo Gloger o wartości 100 zł z dostawą do domu jeśli jesteście spoza Białegostoku lub bon do Restauracji Gloger House o tej samej wartości. Wybór nagrody należy do Was!

Cóż, wiecie już co można wygrać, pozostaje pytanie jak? Nic prostszego! Wiemy, że jest lato, chcecie odpocząć, odprężyć się, zapomnieć o troskach i bolączkach życia codziennego. Jednak, do rzeczy!

Tematem konkursu jest pomysł na letnie hasło związane z Glogerem i odpoczynkiem! Jedynymi warunkami jest to by w haśle występowała marka Gloger, pozytywne nastawienie oraz by hasło mieściło się w jednym zdaniu!

Tak! Tylko tyle! Na Zgłoszenia Waszych propozycji czekamy tutaj:

https://www.facebook.com/gloger.bialystok/

Wyślij do nas wiadomość na portalu Facebook i nie obrażaj się jeśli nie odpiszemy od razu! Spośród wszystkich haseł wybierzemy trzy najlepsze. Te trzy hasła zostaną opublikowane przez nas na naszym profilu na Facebooku i to Wy i wszyscy inni fani piwa Gloger zadecydują o najlepszym haśle oraz o szczęśliwcu, który zgarnie 100 zł na piwo lub kolację!

Na Wasze zgłoszenia czekamy dokładnie tydzień! do 14. Lipca 2017! Następnie ogłosimy trzy najlepsze hasła i Wy wybierzecie te najlepsze!

Niech wygra najlepszy!