Skip to content

Nowe piwo – Porter Dark Sail

Porter Dark Sail  to piwo z nowej luksusowej marki Genesis należącej do grupy Gloger – tym piwem udowadniamy po raz kolejny,  że  potrafimy robić doskonale piwa i to na najwyższym poziomie. Właśnie do miłośników i klientów naszych piw trafia w całej Polsce wyjątkowy produkt:  Porter o nazwie Dark Sail prezentowany jest w bardzo eleganckim, luksusowym, dwustronnie lakierowanym  opakowaniu, o wyjątkowym  smaku i o najwyższych parametrach.

Piwo jest wyjątkowe: ma 26% ekstraktu, 10,5% alkoholu, aromat prosto od najlepszej suszonej suskiej śliwki macerowanej w angielskiej whiskey. Nieprzejrzyste, czarne jak węgiel, głębokie, pełne i aromatyczne smakuje najlepiej serwowane w smukłym szkle.

Elegancki kartonik, w którym usadowione zostało nasze  piwo Imperialny Porter Bałtycki jest nieoderwalną częścią  opakowania tego produktu.  W wersji bez eleganckiego ozdobnego kartonika piwo dedykowane do sprzedaży nie występuje. 

Jest  to początek nowej ery naszego browaru –  tworzenie specjalnej luksusowej linii piw na najwyższym poziomie, której początek daje porter Dark Sail – Imperialny Porter Bałtycki.

A jak smakuje ? Proszę oceńcie to sami.