CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?
NIE
TAK

Piwo Gloger – Opinia, test, recenzja. Zapraszamy do lektury!

Każdy w życiu stara się rozwijać swoja pasję, doskonalić to co potrafi najlepiej oraz co sprawia mu przyjemność. Naszą pasją jest piwo. W Browarze Miejski Gloger podczas pracy, tak to oczywiste, rozmawiamy o piwie, ale po pracy gdy niekiedy spotkamy się prywatnie, po przyjacielsku, również rozmawiamy o piwie. Wszystkich nas z Browaru Gloger cieszy fakt, że mieliśmy szczęście połączyć hobby z pracą i co najważniejsze móc się podzielić rezultatem z innymi.

Jest nam niezmiernie miło czytać wszelkie teksty, recenzje stworzone przez naszych fanów, piwoszy, koneserów piwa. Również dostajemy mailowo wiele zapytań od Was – „Gdzie mogę poczytać o Waszym piwie?”, „Czy ktoś już napisał recenzję piwa Gloger?”. Chcemy wszystkim zainteresowanym oraz tym co mogli jeszcze nawet nie wiedzieć, że w Internecie są fani piwa, którzy nierzadko w piękny sposób opisują jak piwo smakuje, jaką ma pianę itp. – ułatwić sprawę.

Poniżej przedkładamy linki do recenzji, testów piw Gloger oraz zdecydowanie polecamy lekturę artykułów, z poniższych stron www.

 

Gloger Karty na Stół – opinie, recenzja:

 

Gloger Stout – opinie, recenzja:

 

Gloger Bilet do Frisco – opinie, recenzja:

Gloger Belgijski zaciąg – opinie, recenzja:

Gloger Bykowe – opinie, recenzja:

Gloger Hecarz – opinie, recenzja:

Gloger Bosa Rosa – opinie, recenzja:

 

Używamy pliki cookies. Więcej informacji - wszystko o ciasteczkach
Akceptuj
x