GLOGER HOUSE

Gloger-House (8)

Kuchnia restauracji Gloger House oferuje pełen zakres dań ciepłych z domowej kuchni polskiej: od tradycyjnych zup z rosołem włącznie, poprzez flaczki, na prawdziwym schabowym z kością kończąc. Wychodzimy z założenia, że do dobrego piwa chce się dobrze zjeść ! Smaczny tradycyjny polski obiad, dopełniony wyśmienitym piwem pozwoli naszym klientom zapomnieć o troskach dnia codziennego i w pełni oddać się relaksowi.

Gloger House zaprasza również swoich gości do organizacji imprez okolicznościowych w naszych murach, których głównym uczestnikiem będą nasze piwa: wesela, bankiety, wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania integracyjne, spotkania biznesowe. Nasza kuchnia i nalewaki są do dyspozycji gości na wszelkie okazje.

W celu zapewniania najwyższego standardu świadczonych przez nas usług w  restauracji Gloger House , informujemy iż w okresie jesienno-zimowym od 1.09.2018 roku do 30.05.2019 roku dla osób indywidualnych restauracja nie będzie dostępna ponieważ w tym okresie będą odbywały się tylko imprezy dużych grup zorganizowanych od 100 osób tj. wesela, bankiety, konferencje itp.. Gorąco zachęcamy do organizacji imprez firmowych, wesel czy bankietów!